Ana sayfa Eğitim Öğrenciler bütünlemeleri kaçırdı!

Öğrenciler bütünlemeleri kaçırdı!

8
0
PAYLAŞ

Aydın’ın Nazilli ilçesinde öğrenim hayatlarına devam eden üniversite öğrencileri son şans için okullarında düzenlenen bütünleme sınavlarını kaçırdılar. Sınavın kaçırılma nedeni ise sınavın yapılacak olan binanın öğrencilere haber verilmemesiydi. Bu olay üzerine öğrencilerden çok ciddi tepkiler geldi. Doğal olarak sınavlara giremediklerinden dolayı o dersten kalmış oldular. Yaşanan olayda öğrencilerin görüşleri sınavların tekrarlanması yönünde ancak okuldan böyle bir açıklama yok.

Yanlış Binada Bekledik!

Öğrenciler bütünleme sınavlarıyla birlikte kaldıkları derslerden geçmeyi hayal ediyorlardı ancak bu öyle olmadı. Öğrenciler bütünleme sınavlarının yapılacak olan binanın haber verilmemesinden dolayı sınava geç kaldılar. Doğal olarak o dersten kalmış oldular.

Öğrencilerin tepkileri oldukça ağırdı. Özellikle bize konuşan Mert Çakır: Bize sınavın yapılacağı binayı haber vermediler. Biz her zaman sınava girdiğimiz binada bekledik ancak herhangi bir sınav oturumu açılmadı. Daha sonra fark ettik ki bütünleme sınavı başka bir binada yapılıyordu. Oraya gitmek ve sınava girmek için çok geç kalmıştık. Bu nedenle sınava giremedik ve dersten kaldık dedi.

PAYLAŞ
Önceki makaleTerlik silah sayıldı ve…
Sonraki makale67 kilogram uyuşturucu yakalandı
Avatar
1987 Doğumlu Murat Özkan, Edebiyat Fakültesi mezunudur. Ajansportal.com'un spor ve teknoloji odaklı içerik editörüdür. 5 Yıldır haber editörlüğü yapmakta olup, hedefi futbol yorumculuğu yapmaktır. İletişim: muratozkan@ajansportal.com

BİR CEVAP BIRAK