Ekonomi Acun Ilıcalı iş başında!

Acun Ilıcalı iş başında!

1
0
PAYLAŞ

Fenerbahçe’nin içinde bulunduğu mali kriz nedeniyle birçok ünlü isim kolları sıvadı. Bildiğiniz gibi toplanan bu bağışların aynısını daha önce başka kulüplerimiz de yapmıştı ancak hiçbiri bu kadar ilgi görmemişti. Şimdi ise Acun Ilıcalı sahne alıyor ve Fenerbahçe’nin dünya futbol tarihine geçeceğini söylüyor.

Acun Ilıca ve Cem Yılmaz TV8’de!

Acun Ilıcalı ve Cem Yılmaz bu akşam  Survivor’dan hemen sonra TV8 ekranlarında saat 22:30’da yayında olacak. Düzenlenecek olan bu gecede çok büyük ödüller dağıtılacak. Otomobil ödülleri bulunuyor. Ayrıca düzenlenecek gecede Fenerbahçe için yardım toplanacak. SMS ve benzeri yollar ile bağış alacak olan Acun Ilıcalı, daha önceden bu geceler için dünya futbol tarihine geçeceklerini söylemişlerdi.

Acun ve Cem Yılmaz bu akşam TV8 ekranında olacak. Yarın akşam ise bu kez sahneye Acun Ilıcalı ve Beyazıt Öztürk çıkacak. İsteyen herkes SMS gönderebilecek. SMS gönderenler arasından seçilecek kişilere otomobil ödülü verilecek. Böylece insanların bağışta bulunması teşvik edilecek. Yapılacak bu 2 geceyle birlikte Fenerbahçe’nin mali krizi atlatacağı düşünülüyor.

BİR CEVAP BIRAK