Ekonomi İflas etmenin yollarını anlatıyor!

İflas etmenin yollarını anlatıyor!

0
0
PAYLAŞ

Dünyanın en akıllı adamı olarak tanınan Erdal Demirkıran, bugüne kadar birçok kitap yazdı ve birçok konuda iddialı sözler söyledi. Bunlardan bir tanesi en başta da söylediğimiz gibi “Ben dünyanın en akıllı insanıyım.”dı. Kendisine dünyanın en akıllı insanı diyen Demirkıran, bunu nasıl başardığını anlatıyor. Ayrıca dünya barışını sağlayacağı günün saatini ve tarihini de veriyor. Bunun yanı sıra iflas etmenin yollarından da bahsediyor. Eğer iflas etmek istiyorsanız onun yollarını mutlaka dinlemelisiniz!

İflas Etmek Daha Zor!

Erdal Demirkıran kendine has yöntemler ile iflas etmenin aslında kart etmekten daha zor olduğunu anlatıyor. Bunu kitabında ele alıyor ve iflasın ne kadar imkansız olduğunu ancak insanların bunu nasıl başardığını anlatıyor. Verdiği teknikler sayesinde işletmenizden daha fazla kar elde edebilir ve iflası hayatınızdan uzaklaştırabilirsiniz.

İflas etmenin sanıldığı kadar kolay olmadığını, aslında çok büyük uğraşlar sonunda iflas edileceğini dile getiriyor. Bunun için verdiği örnekler sayesinde konuyu daha detaylı anlama fırsatı buluyorsunuz. Dünyanın en akıllı adamının tavsiyeleri için kitabını satın alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK