Ekonomi TÜBİTAK’a 5 personel alınacak!

TÜBİTAK’a 5 personel alınacak!

2
0
PAYLAŞ

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Kurumu’na 5 personel alınacak. Alınacak olan 5 personel Ankara ve Kocaeli’nde görevlendirilecek. 1 şoför ve 4 koruma memuru işe alınacak. Kurumun ilanı resmi gazetede yayınlandı. Başvurularla ilgili takip için kurumun resmi web sitesine bakabilirsiniz. Ayrıca İŞKUR üzerinden de başvuru yapabilirsiniz.

TÜBİTAK’a 5 Personel!

TÜBİTAK’a 5 personel alımı yapılacak. Konuyla ilgili detaylar resmi gazetede yayınlandı. TÜBİTAK Uluslararası Metroloji Enstitüsü ve Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü’nde görev yapacak 4 koruma memur ve 1 şoför işe alınacak. 5 personel istihdam edecek olan TÜBİTAK birçok detayı da kendi web sitesinde veriyor.

TÜBİTAK’ın iş ilanına ister sitesi üzerinden isterseniz İŞKUR üzerinden bakabilirsiniz. Ayrıca müracaatlar 14 Haziran 2019 gününe kadar devam edecek. Ankara ve Kocaeli’nde görevlendirilmek üzere alınacak olan 5 personele uygun olduğunuzu düşünüyorsanız kolayca başvurunuzu yapabilirsiniz. Direkt olarak İŞKUR web sitesi üzerine gidin ve buradan müracaatınızı yapın.

Başvuru sonuçlarıyla ilgili bilgiyi de yine TÜBİTAK’ın resmi web sitesinden öğrenebilirsiniz. Aranan şartlar ve gerekli koşullar ile ilgili bilgilendirme yazısı da burada bulunuyor.

BİR CEVAP BIRAK