Ana sayfa Ekonomi Valinin yanında drift yapmanın cezası…

Valinin yanında drift yapmanın cezası…

3
0
PAYLAŞ

Sivas’ta yaşanan olay akıllara durgunluk verdi. Bu kez olay çok daha farklı gelişti. Valinin makam aracının yanında önce ışık ihlali yapan ve daha sonra drift yapan sürücüye akıl almaz bir ceza kesildi. Yaptığı hareketler kameralara da saniye saniye yansıdı. O sürücünün aracı 2 ay trafikten men edildi.

Valinin Yanında Drift Yaptı!

Kırmızı ışıkta bekleyen valinin aracının yanında bulunan sürücü önce ışık ihlali yaptı. Ardından aracıyla kavşakta drift yaptı. Sivas valisi Salih Ayhan’ın içerisinde bulunduğu aracın yanında bu hareketleri yapan sürücü trafik ekipleri tarafından durduruldu. Polise durumu Valinin koruma ekipleri bildirdi. Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri de o sürücüye akıl almaz bir ceza kesti.

Işık ihlali, drift yapmak ve çevredekileri rahatsız etmek suçlarından dolayı o sürücüye 5 bin 10 lira ceza kesildi. Ayrıca aracı da 2 ay trafikten men edildi. Bunun yanı sıra ehliyetine de 2 ay süreyle el konuldu. Sürücü bu hareketleri yaptığı için pişman.

Olayla ilgili haberi duyanlar da bu tür olayların diğer olası hareketlere de örnek teşkil etmesi gerektiğini düşünüyor.

PAYLAŞ
Önceki makaleİkinci Fuat Avni yakalandı!
Sonraki makaleDorukhan için teklif var!
Avatar
1987 Doğumlu Murat Özkan, Edebiyat Fakültesi mezunudur. Ajansportal.com'un spor ve teknoloji odaklı içerik editörüdür. 5 Yıldır haber editörlüğü yapmakta olup, hedefi futbol yorumculuğu yapmaktır. İletişim: muratozkan@ajansportal.com

BİR CEVAP BIRAK