Ekonomi Venezuela’ya uçuşların tamamını durdurdu!

Venezuela’ya uçuşların tamamını durdurdu!

2
0
PAYLAŞ

Ülkedeki karışıklıktan ve güvenli olmamasından dolayı Amerika Birleşik Devletleri havayolu şirketi American Airlines, Venezuela’ya olan tüm uçuşlarını durdurma kararı aldı. Bu kararın ardından insanlardan büyük tepki geldi. Ayrıca Venezuela basını da günde bir kez uçuş seferi olacağını iddia etti. İki tarafın da farklı açıklamalarda bulunması yolcuların kafasını karıştırdı.

American Airlines Uçuşları Durdurdu!

Dünyanın ileri gelen hava yolu şirketlerinden biri olan American Airlines, Venezuela’daki güvenliğin alt seviyelerde olmasından dolayı o ülkeye olan tüm uçuşlarını durduğunu açıkladı. Ülkedeki hava yolu ulaşım güvenliğinin normale dönene kadar durmuş vaziyette kalacağına, normale döndüğü zaman tekrardan başlayabileceğine işaret etti. Bunun üzerine yerel basından gelen açıklamalar günde 1 kez sefer olacağı yönünde.

American Airlines Venezuela’nın Maracaibo şehrine her gün uçuş seferi düzenliyordu. Bunu da durdurma kararı aldı. Ayrıca Caracas’a da uçuş olmayacak. Kısaca ülkeye hiç uçuş seferi düzenlenmeyecek. Ayrıca Venezuela basınından gelen son derece ilginç bir iddia var. O da American Airlines’in üyelerine, Venezuela’ya uçmayın çağrısı yaptığı. Bu konu hakkında şirketten bir açıklama gelmedi.

BİR CEVAP BIRAK