Gündem 2 balıkçıdan haber alınamıyor!

2 balıkçıdan haber alınamıyor!

3
0
PAYLAŞ

İzmir’in Dikili ilçesinde gece saatlerinde balık tutmak için tekneleri ile açılan 2 balıkçıdan haber alınamıyor. Her gece bu rutini tekrarlayan 2 adam bu kez kayboldu. Aileleri birkaç gün geçmesini bekledi ancak onlar geri dönmeyince kayıp ilanı verdiler. Dalgıçlar adamların son görüldüğü noktalarda dalış yaptı ancak izlerine rastlanılmadı. Şüpheler ikisinin teknesinin battığı ve kendilerinin de kaybolduğu yönünde. Arama çalışmaları devam ediyor.

Balık Tutmak İstediler!

Neredeyse her gece 2 arkadaş kendilerine ait küçük tekneleri ile balık tutmaya gidiyordu. Eğlence amaçlı bunu düzenleyen iki kişiden 3 gündür haber alınamıyor. Dün kayıp başvurusunda bulunan aileleri şimdiye kadar hiç bu kadar uzun sürmediğini ve çoktan dönmüş olmaları gerektiğini belirtti. Balık adamlar onların kaybolma ihtimalinin bulunduğu noktalarda dalış gerçekleştirdi ancak ne teknenin ne de kendilerinin izine rastlanılmadı.

İki arkadaşın balık tutmak için gecenin 2’sini seçmeleri ve o saatte alkollü olma ihtimallerinin bulunması kaybolma olasılıklarını güçlendiriyor. Aileleri hayatlarından şüphe duyuyor. İki balıkçının bulunması için gerekli girişimler başladı. Polis de detaylı bir soruşturma yürütüyor.

PAYLAŞ
Avatar
1985 Yılı doğumlu Ahmet Çataloğlu, Akdeniz Üniversitesi Kimya mühendisliği bölümü mezunudur. Madde bağımlılığı üzerine yüksek lisans yapmaktadır. Ajansportal.com daimi editörüdür. İletişim: ahmetcataloglu@ajansportal.com

BİR CEVAP BIRAK