Gündem Ateş açıldı sanınca izdiham yaşandı!

Ateş açıldı sanınca izdiham yaşandı!

4
0
PAYLAŞ

ABD’de LGBTQ etkinlikleri düzenlendi. Kalabalık bazı etkinliklere imza attı. Binlerce kişi olay yerinde toplanmıştı. Bir anda ateş açıldı sanıldı ve insanlar koşturmaya başladı. Bunun üzerine kalabalık birbiri üzerine koşturdu ve yerde ezilenler oldu. Yaşanan izdihamda birçok kişi ezilerek yaralandı. Ülke bunun şokunu yaşıyor. İnsanlar LGBTQ etkinlikleri karşısında tepkili bir grup olduğunu ve ateş açtıklarını sandı.

Coşkulu Etkinlik Kabus Oldu!

Amerika Birleşik Devletleri’nin başkenti Washington DC’de Cumartesi günü LGBTQ etkinlikleri düzenlendi. Bu etkinliğe binlerce kişi katıldı. Yürüyüş esnasında karşıt görüşlü kişilerin ateş açtıkları düşünüldü. Silah sesi duyduğunu iddia edenlerin söyledikleri üzerine kalabalık bir anda anlamsız bir şekilde koşturmaya başladı. Koşuşturma esnasında birçok kişi ezildi. Açıklanan rakama göre en az 7 kişi hastaneye kaldırıldı.

ABD polisi bu etkinlikte yaşanan izdiham hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Elinde bir kişinin silahla yakalandığını ancak onun ateş açmadığını söyledi. Ayrıca yapılan açıklamada 19 yaşındaki Elizabeth Hernandez’in silah sesi duyduğunu iddia etmesi ve kalabalığa koşun diye bağırması üzerine bu olayların başladığını belirtti.

BİR CEVAP BIRAK