Gündem ATM’ye kartı sıkışan kadın ortalığı birbirine kattı!

ATM’ye kartı sıkışan kadın ortalığı birbirine kattı!

4
0
PAYLAŞ

Antalya’da ATM’ye kartı sıkışan kadın ortalığı birbirine kattı. Çevredeki vatandaşların tepkisini çeken kadını daha sonra olay yerine gelen polis ekipleri sakinleştirmeye çalıştı. Sakinleşmeyen kadın polis ekiplerine de saldırdı. Onlara hakaret ve küfürler etti. Ayrıca polislerin hepsine tükürdü. ATM’de parası kaldığını söyleyen kadın bu parasını polislerden istedi.

Polislere Küfür Etti ve Tükürdü!

Antalya’da ATM’de kartı kalan kadın önce yanındaki arkadaşı ile kavga etti. Daha sonra bu kavga üzerine olay yerine polis ekipleri geldi. Polisler geldiğinde kavga eden diğer kişi kaçmıştı. Olay yerinde sadece kadın kaldı. O kadın da bütün polislere küfürler etti ve hepsine tükürdü. Bunun üzerine elleri kelepçelendi. Ona rağmen durmadı ve hala küfürler etmeye, tükürmeye devam etti.

Polis ekipleri tarafından karakola götürülen kadın ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı. Ayrıca ATM’ye sıkışan kartıyla ilgili girişimlere başlandı. Kısa süre içerisinde kadının kartına ve parasına ulaşılacak. Polis ekiplerini uğraştıran ve biraz da kızdıran bu kadın en sonunda polislerden tek tek özür diledi.

BİR CEVAP BIRAK