Gündem Aytemiz firması self-servis ile daha ucuza petrol satıyor

Aytemiz firması self-servis ile daha ucuza petrol satıyor

3
0
PAYLAŞ

Türkiye’de oldukça popüler bir akaryakıt markası olan ve uzun yıllardır profesyonel bir şekilde hizmet veren Aytemiz firması, self-servis dönemini resmen başlattı. Amerika ve bazı Avrupa ülkelerinde oldukça popüler bir uygulama olan self-servis dönemi ülkemizde bir hayli sevildi. Şuanda sadece belirli istasyonlarda olan Aytemiz Self-Servis makineleri yakında bütün istasyonlarda olacak. Hem dizel hem de benzinde çok daha fazla kar edeceğiniz bu uygulama ile çok daha az fiyata, çok daha fazla yakıt alacaksınız.

MART AYINDA 100 İSTASYONDA OLACAK

Aytemiz resmi web sitesinden yaptığı açıklamada ‘Kendin Doldur, Kendin Kazan’ projesi kapsamında self-servis dönemini resmen başlattığını ve şuanda sadece belirli istasyonlarda self-servis makinelerinin olduğunu söyledi. Bununla birlikte bütün Türkiye’de oldukça fazla rağbet edilen bir uygulama olunca, self-servis uygulamasının 1 ay gibi bir kısa süre sonra 100 istasyonda hizmet vereceğini söyledi. Bu uygulama ile birlikte motorinin 20 kuruş, benzinin ise 15 kuruş daha ucuza alınabileceği söylendi.

İLK OLARAK KREDİ KARTIYLA ÖDENECEK

Yapılan açıklamada ‘Kendin Doldur, Kendin Kazan’ projesinde şuanda sadece kredi kartlarının kullanıldığı fakat ilerleyen zamanlarda nakit olarak ödemenin de mümkün olacağı dile getirildi. Teknoloji aktif bir şekilde kullanan Aytemiz firması, ilerleyen zamanlarda kripto para ile bile ödemenin mümkün olacağını söyledi. Yerli bir firma olan Aytemiz, gerçekten de teknolojiyi kullanarak daha ucuza petrol satıyor ve vatandaşın yüzünü güldürüyor.

BİR CEVAP BIRAK