Gündem Baskınlar Devam Ediyor! Gelin Kaynana Yakalandılar

Baskınlar Devam Ediyor! Gelin Kaynana Yakalandılar

2
0
PAYLAŞ

Adana’da uyuşturucu operasyonları üst üste devam ediyor. Polis torbacılara ve diğer satıcılara göz açtırmıyor. Eroin ve benzeri hapları bulmakta zorlanan bağımlılar eczanelerden yeşil ve kırmızı reçete ile alınabilen ilaçları kullanmaya başladılar. Uyuşturucu satıcıları bağımlılara bunları satmaya başladı. Gelin ve kaynana da evde yeşil ve kırmızı reçete ile alınan hapları satarken yakalandı.

Adana’da Operasyonlar Devam Ediyor

Adana Emniyet Müdürü göreve geldiği ilk günden beri sürekli operasyonların sayısı arttı. Adeta uyuşturucuya savaş açan Zafer Aktaş, birçok baskın düzenlenmesinde rol oynadı. Hala polisin operasyonları sürüyor. Onlarca torbacı göz altına alınırken, uyuşturucu satıcılarının bütün yolları kapandı. Artık uyuşturucu satmak zor hale geldi. Gelin ve kaynana uyuşturucu bulamayınca çareyi eczanelerden temin edilebilen, yeşil ve kırmızı reçete ile alınabilen hapları satmaya başladılar.

Reçete ile alınan bu hapların yan etkileri aniden kendini iyi hissetme, cinsel istekte ciddi seviyede artış ve gerçek dışı rüyalar olarak sıralanıyor. Kaynana ve eski gelini evde çocuklarıyla birlikte hapları satarken polis tarafından baskın sonucu göz altına alındılar. Çocukları çok küçük oldukları için onları da yanlarına almak zorunda kaldılar.

PAYLAŞ
Avatar
1996 Doğumlu Oğuzhan Çim. Ajansportal.com'un spor ve teknoloji odaklı içerik editörüdür. 5 Yıldır haber editörlüğü yapmakta olup, hedefi futbol yorumculuğu yapmaktır.

İletişim: oguzhancim@ajansportal.com

BİR CEVAP BIRAK