Gündem Bayram tatilinin kaç gün olduğu açıklandı!

Bayram tatilinin kaç gün olduğu açıklandı!

1
0
PAYLAŞ

Ramazan ayı yavaş yavaş geride kalıyor. Bayram yaklaşıyor ve bayram telaşı başladı bile. Hazırlıklar yapılıyor, tatil planları yapılıyor. Peki bayram tatili kaç gün oldu? Bu konuda bilginiz var mı? Eğer ki bayram tatili kaç gün oldu diye merak ediyorsanız hemen şimdi haberimizin devamını da okuyabilirsiniz.

Bayram Tatili 9 Gün!

Razaman Bayramı bu yıl 4 Haziran günü başlıyor ve 6 Haziran Perşembe gecesi sona eriyor. Toplamda 3 gün bayram. Ayrıca 3 Haziran Pazartesi günü de arife günü oluyor. Bunun yanında 1 ve 2 Haziran günleri de Cumartesi ile Pazar’a denk geliyor. 7 Haziran Cuma günü de tatil olacak. Bunu takip eden 8 ve 9 Haziran günleri Cumartesi ile Pazar günleri de otomatikman tatil. Toplamda 9 günlük bir tatil söz konusu.

Bayram tatilinin 9 gün olması küçük kaçamaklar yapmak isteyenler için son derece önemli olacak. Haziran ayının ilk gününden başlayacak olan tatil 10 Haziran günü sona ermiş olacak. 10 Haziran’da iş başı yapılacak. Okullar da aynı şekilde 9 gün tatil olacak. Bu habere en çok öğrencilerin sevindiği açıkça görülüyor.

PAYLAŞ
Avatar
1985 Yılı doğumlu Ahmet Çataloğlu, Akdeniz Üniversitesi Kimya mühendisliği bölümü mezunudur. Madde bağımlılığı üzerine yüksek lisans yapmaktadır. Ajansportal.com daimi editörüdür. İletişim: ahmetcataloglu@ajansportal.com

BİR CEVAP BIRAK