Gündem Bayram tatilinin son gününde yoğunluk

Bayram tatilinin son gününde yoğunluk

1
0
PAYLAŞ

9 günlük bayram tatilinde sona gelindi. Ülke 9 günlük tatildeydi ve çalışanlar çok iyi bir dinlenme fırsatı buldu. Bununla birlikte öğrenciler de 9 günlük tatilin tadını bu sıcak günlerde çıkardı. Şimdi ise Pazartesi günü itibariyle iş başı ve okul zamanı. 9 günlük tatilin son günü bugün birçok ilde ve ilçede yoğunluk yaşandı. Yollar oldukça kalabalık. Otobüslerle dönen kişilerin fazlalığı nedeniyle otogarların girişlerinde uzun kuyruklar var. Özellikle İstanbul bu yoğunluğu yaşayan ilk illerden biri.

Otogarda Kuyruk Oluştu!

İstanbul’a memleketlerinden dönen yolcuların sayısı oldukça fazla. Otogar girişlerinde otobüslerin uzun kuyrukları görülüyor. Ayrıca insan kalabalığı da yaşanıyor. Sadece araçlarla değil aynı zamanda insanların otogarda gösterdikleri yoğunluk da dikkat çekiyor.

Bayram tatili için memleketlerine gidenler Pazar sabahı itibariyle dönmeye başladı. Çevre illerden İstanbul’a otobüsle gelenlerin sayısı oldukça fazla. Ayrıca uçak seferleri de artırıldı. Uçak ile dönen kişilerin sayısı da fazla. Bunun yanı sıra özel araçları ile dönenlerin de yollardaki kalabalıktan dolayı son derece dikkatli olması gerekiyor. Trafik kazalarının genel ağırlıklı olarak en çok yaşandığı günlerden birinde trafik kurallarına uyulması gerekiyor.

BİR CEVAP BIRAK