Gündem Bir evden bini aşkın silah çıktı!

Bir evden bini aşkın silah çıktı!

2
0
PAYLAŞ

ABD’yi şoke eden bir olay yaşandı. Gelen ihbar üzerine polis harekete geçti. Sosyetik mahallede bulunan lüks evden bini aşkın silah çıktı. Polisin aldığı ihbar kaçak silah satıldığı yönündeydi. Çarçamba günü Los Angeles şehrindeki Holmby Hills’te düzenlenen baskın sonrası ortaya akıl almaz görüntüler çıktı. Aralarında suikast silahlarının da bulunduğu 1000’i aşkın silah ele geçirildi.

Ülkeyi Şoke Eden Haber

Aralarında suikast silahlarının da bulunduğu binden fazla silah bir evden çıktı. Ev adeta cephanelik gibiydi. Polisi ve ülkeyi şoke eden görüntü kısa süre sonra kamuoyuyla paylaşıldı. Alkol, Tütün, Ateşli Silahlar ve Patlayıcılar Bürosu ile şehir polisinin düzenlediği baskın sonucu kaçak silah satışı yapılan evdeki tüm silahlara el konuldu. Ayrıca olayda şüpheli olduğu düşünülen bir kişi de gözaltına alındı.

Yayınlanan fotoğraflar adeta bir cephaneliği andırıyor. Ayrıca polis bu silahların satıldığı kişileri de araştırıyor. Bunun yanı sıra silahlı eylemlerin azalması ve can kayıplarının yaşanmaması adına önlemi üst düzeye çıkarmış durumda. Bu silahların nereden alındığı ve nereden geldiği de araştırılan konular arasında.

PAYLAŞ
Avatar
1985 Yılı doğumlu Ahmet Çataloğlu, Akdeniz Üniversitesi Kimya mühendisliği bölümü mezunudur. Madde bağımlılığı üzerine yüksek lisans yapmaktadır. Ajansportal.com daimi editörüdür. İletişim: ahmetcataloglu@ajansportal.com

BİR CEVAP BIRAK