24 Mayıs 2019 Cuma

Bir evden bini aşkın silah çıktı!

ABD’de ülkeyi şoke eden bir olay yaşandı. Gelen kaçak silah satışı ihbarı üzerine polis harekete geçti ve bir eve baskın düzenledi. Düzenlenen baskında 1000’i aşkın silah ele geçirildi.


ABD’yi şoke eden bir olay yaşandı. Gelen ihbar üzerine polis harekete geçti. Sosyetik mahallede bulunan lüks evden bini aşkın silah çıktı. Polisin aldığı ihbar kaçak silah satıldığı yönündeydi. Çarçamba günü Los Angeles şehrindeki Holmby Hills’te düzenlenen baskın sonrası ortaya akıl almaz görüntüler çıktı. Aralarında suikast silahlarının da bulunduğu 1000’i aşkın silah ele geçirildi.

Ülkeyi Şoke Eden Haber

Aralarında suikast silahlarının da bulunduğu binden fazla silah bir evden çıktı. Ev adeta cephanelik gibiydi. Polisi ve ülkeyi şoke eden görüntü kısa süre sonra kamuoyuyla paylaşıldı. Alkol, Tütün, Ateşli Silahlar ve Patlayıcılar Bürosu ile şehir polisinin düzenlediği baskın sonucu kaçak silah satışı yapılan evdeki tüm silahlara el konuldu. Ayrıca olayda şüpheli olduğu düşünülen bir kişi de gözaltına alındı.

Yayınlanan fotoğraflar adeta bir cephaneliği andırıyor. Ayrıca polis bu silahların satıldığı kişileri de araştırıyor. Bunun yanı sıra silahlı eylemlerin azalması ve can kayıplarının yaşanmaması adına önlemi üst düzeye çıkarmış durumda. Bu silahların nereden alındığı ve nereden geldiği de araştırılan konular arasında.

YAZAR: Ahmet Çataloğlu

Güncel gelişmeleri ve haberleri tarafsız bir şekilde paylaşan 10 yıllık ekonomi, teknoloji ve spor haber editörüyüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir