Gündem Borçları yüzünden 8. kattan atladı!

Borçları yüzünden 8. kattan atladı!

4
0
PAYLAŞ

Adana’da yaşayan bir genç 50 bin lira borcu olduğundan dolayı 8. katta bulunan evinin penceresinden atlayarak intihar etti. Olay üzerine olay yerine gelen annesinin feryatları yürekleri dağladı. Oğlunu son bir kez görmek isteyen anne olay yerindeki herkesi derinden sarstı.

50 Bin Lira Borcu Vardı!

Adana’nın Seyhan ilçesinde yaşayan ve Reşatbey Mahallesi’nde oturan genç bir süre önce evlenmişti. 50 bin lira borcu vardı ve bu nedenle bunalıma girdi. Egemen Şahin girdiği bunalım sonrası 8. kattan atlayarak hayatına son verdi. Yatak odasının penceresinden atlayan ve beton zemine çakılan Şahin’i komşuları gördü. Komşularının ihbarı üzerine olaya yerine sağlık ekipleri geldi. Sağlık ekipleri Egemen Şahin’in olay yerinde hayatını kaybettiğini belirtti.

Egemen Şahin’in annesi olay yerine geldikten sonra oğlunu son bir kez görmek istedi. Oğlunun cesedinin yanına giderek feryat etti. Ardından ceset otopsi için adli tıp kurumuna kaldırıldı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Egemen Şahin’in atılmış olabilme olasılığını da düşünen Egemen Şahin’in düşme nedeniyle mi öldüğü araştırma konusu.

PAYLAŞ
Avatar
1985 Yılı doğumlu Ahmet Çataloğlu, Akdeniz Üniversitesi Kimya mühendisliği bölümü mezunudur. Madde bağımlılığı üzerine yüksek lisans yapmaktadır. Ajansportal.com daimi editörüdür. İletişim: ahmetcataloglu@ajansportal.com

BİR CEVAP BIRAK