Gündem Büyük Sürpriz! Organize İşler Sazan Sarmalı Netflix’te Yayınlandı

Büyük Sürpriz! Organize İşler Sazan Sarmalı Netflix’te Yayınlandı

1
0
PAYLAŞ

Netflix üyeliği olanlara müjde! Çok beklenen ve ilk gösterim tarihi 4 Ocak 2019 olan Organize İşler 2: Sazan Sarmalı Netflix’te yayınlandı. Bu haberin ardından birçok kişi filmi seyretme fırsatı buldu. Daha önce gösterimdeyken Netflix gibi platformlara filmlerin çok az sıklıkla yüklendiğini biliyorduk ancak bu haber herkesi şaşırttı.

Netflix’ten Büyük Müjde

Netflix kullanıcı sayısı Türkiye’de gittikçe artıyor. Gerek dizi gerek film olsun sıklıkla izlenen platformların başında geliyor. Zengin içeriği ile dikkat çeken Netflix, bu kez Organize İşler 2: Sazan Sarmalı müjdesini verdi. Hemen izlemek için televizyonunuzdan ya da diğer cihazlardan Netflix’i açabilir ve filmi aratarak bulabilirsiniz.

Netflix’ten Organize İşler 2: Sazan Sarmalı Nasıl İzlenir?

İzleyici oylarına göre beyazperdeden 5 üzerinden 2,9 ve sinemalar.com’dan 10 üzerinden 7,4 alan Organize İşler 2: Sazan Sarmalı Netflix’ten izlenebilir. Eğer nasıl izleyeceğinizi bilmiyorsanız öncelikli olarak Netflix üyeliği oluşturabilirsiniz. Kampanyaya göre 1 ay ücretsiz kullanma hakkınız bulunuyor. Ücretsiz üyeliğiniz sona ermeden 3 gün önce size bildirim geliyor. İsteğinize göre ücretli üyeliğe geçiş yapabiliyorsunuz. Dilerseniz üyelik oluşturarak filmi seyretme fırsatı bulabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK