Gündem Gittiği kuaför sonu oluyordu!

Gittiği kuaför sonu oluyordu!

1
0
PAYLAŞ

Bayram için kuaföre gidip saçlarını boyatmak ve röfle yaptırmak isteyen kadın az kalsın canından oluyordu. Gözleri, kulakları, burnu ve neredeyse kafasından ayak tırnaklarına kadar her yeri şiş içindeydi. Kuaföre erken gittiğini ancak 7 saatte anca çıkabildiğini dile getiren kadın kuaförden şikayetçi oldu.

Yalova’da Kuaför Dehşeti!

Yalova’da kuaför dehşeti yaşandı. 37 yaşındaki Sinem Güngör sadece 45 dakika sürecek röfle işlemi için kuaföre gitmişti. Gittiği kuaförde tam olarak 7 saat kaldı. Saçlarını boyatacaktı ve ardından röfle yaptıracaktı ancak işler hiç de istediği gibi gitmedi. Kendisinin birçok kişiden önce kuaföre girdiğini ancak kuaförün ondan sonra gelen 4 kişinin saçını yapıp gönderdiğini ve kendisini beklettiğini söyledi.

Kuaföre başının ağrıdığını, halsizleştiğini ve iyi hissetmediğini söyledi. Bunun üzerine adamdan aldığı yanıt çok ilginçti. Biraz daha beklemelisin, saçların açılmadı yanıtını aldı. 7 saat geçtikten sonra kadının saçları yandı ve eve gitti. Gözleri, burnu, kulakları ve deyim yerindeyse her yeri şişti. Arı sokmuş gibi olan kadın hastaneye kaldırıldı. Rapor tutuldu ve kuaförden şikayetçi oldu.

BİR CEVAP BIRAK