Gündem Güney Kıbrıs’ta seri katil şoku!

Güney Kıbrıs’ta seri katil şoku!

2
0
PAYLAŞ

Güney Kıbrıs seri katil korkusu ile tedirgin. Daha önce böylesini yaşamamışlardı. Seri katil kurbanlarının cesetlerini zehirli göle atıyor. 2018 yılında kaybolan kadınların ve çocukların cesetlerine zehirli gölde rastlanıyor. Art arda işlenen cinayetlerin sır perdesi hala aralanmadı. Ayrıca birçok kayıp kişi de bulunuyor. Bu kayıpların aynı seri katil tarafından öldürüldüğü düşünülüyor.

Dalgıçlar Arama Yapıyor

Zehirli gölde 2 ceset bulundu. 2’si de kadın. Seri katil kadınları öldürüyor. Hala 6 yaşında bir çocuğun da kayıp olduğunu söylemek gerek. Yine onun da seri katil tarafından öldürüldüğü ihtimali üzerinde duruluyor. Lefkoşa’da bulunan Mitsero Köyü’ndeki zehirli göle cesetleri atan katil, arkasında çok fazla iz de bırakmıyor. Dalgıçlar zehirli gölde arama çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Polis olaylarla ilgili soruşturma başlattı ve bunun bir seri katil işi olduğunu düşünüyor. Mayıs 2018’de kaybolan ve cesedi zehirli gölde bulunan Filipinli bir kadın gölden çıkarıldı. Ayrıca onun 6 yalındaki kızı da hala kayıp. Aynı kişinin kızını da öldürmüş olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor. Her yerde bu seri katil aranıyor.

PAYLAŞ
Avatar
1985 Yılı doğumlu Ahmet Çataloğlu, Akdeniz Üniversitesi Kimya mühendisliği bölümü mezunudur. Madde bağımlılığı üzerine yüksek lisans yapmaktadır. Ajansportal.com daimi editörüdür. İletişim: ahmetcataloglu@ajansportal.com

BİR CEVAP BIRAK