Gündem Hamile kadının kabus dolu anları!

Hamile kadının kabus dolu anları!

2
0
PAYLAŞ

Adana’nın Çukurova ilçesinde meydana gelen olayda hamile kadın arabadan aşağıya atıldı. Karslılar Mahallesi’nde yaşanan bu olayda annenin ve bebeğin ciddi zarar görme riski vardı. Edinilen bilgilere göre 32 yaşındaki A.E. birlikte yaşadığı C.Y.’den 3 aylık hamile kaldı. Birlikte otomobil ile gezmeye çıktılar ve aralarında başlayan tartışma sonucu kendisi arabadan atıldı.

Polis Her Yerde Adamı Arıyor!

C.Y.’den 3 aylık hamile olan A.E. otomobille gezdikleri sırada arabadan atıldı. İddiaya göre C.Y. tarafından A.E. kıskanıldı. Bunun üzerine tartışma çıktı. Kısa süre sonra tartışma kavgaya dönüştü ve C.Y. aracın kapısını açıp kadını attı. Hamile kadını gören vatandaşlar hemen polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri kadına ilk müdahalede bulundu.

Hamile olan kadının ve bebeğinin sağlık durumlarının iyi olduğu belirlendi. Polis ise her yerde C.Y.’yi arıyor. Adana Şehir Hastanesi’ne kaldırılan kadının sağlık durumu iyi. Bebeğine bir şey olacak diye çok korktuğunu dile getiren talihsiz kadın, korku dolu anlar yaşadığını söyledi.

PAYLAŞ
Avatar
1985 Yılı doğumlu Ahmet Çataloğlu, Akdeniz Üniversitesi Kimya mühendisliği bölümü mezunudur. Madde bağımlılığı üzerine yüksek lisans yapmaktadır. Ajansportal.com daimi editörüdür. İletişim: ahmetcataloglu@ajansportal.com

BİR CEVAP BIRAK