Gündem İstanbul için meteorolojiden uyarı geldi!

İstanbul için meteorolojiden uyarı geldi!

1
0
PAYLAŞ

İstanbullu olanlar dikkat! Meteorolojiden son dakika haberi geldi. İstanbul’da bugün parçalı ve çok bulutlu bir hava olması bekleniyor. Yer yer aralıklı olarak sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış olacak. Yağış saatlerinin aralığını da açıklayan meteoroloji, bugün 06:00 ile 18:00 arasında yağışları bekliyor.

İstanbul’da Sağanak Yağış

Meteorolojiden arka arkaya son dakika haberi geçildi. İstanbul’da bugün sabah saatleri ile akşam saatleri arasında yağmurlu hava olacak. Sıcaklıklarda çok fazla düşüş olmayacak ancak gök gürültülü yağmur ve sağanak yağmur etkisini gösterecek. Bugün dışarıya çıkacak ve işini halledecek olanların yanlarına şemsiyelerini almaları gerekiyor. Saat 06:00 ile 18:00 arasında etkili olacak yağışlara yakalanabilirsiniz.

Hava sıcaklıklarında önemli bir değişikliğin olmayacağı tahmin edilirken mevsim normallerine yakın bir sıcaklık hissedileceğini duyuran meteoroloji, yağmur için dikkatli olmanız gerektiği konusunda da uyardı. Marmara Bölgesi’nde farklı yerlerde bugün itibariyle parçalı bulutlu ve çok bulutlu bir hava hakim olacak. Tekirdağ, Kırklareli gibi illerde aralıklı olsa da sağanak yağış etkisini sürdürecek.

PAYLAŞ
Avatar
1985 Yılı doğumlu Ahmet Çataloğlu, Akdeniz Üniversitesi Kimya mühendisliği bölümü mezunudur. Madde bağımlılığı üzerine yüksek lisans yapmaktadır. Ajansportal.com daimi editörüdür. İletişim: ahmetcataloglu@ajansportal.com

BİR CEVAP BIRAK