24 Mayıs 2019 Cuma

İstanbul için meteorolojiden uyarı geldi!

İstanbul için meteorolojiden arka arkaya uyarı geldi. İstanbul’da bugün 06:00 – 18:00 saatleri arasında yer yer gök gürültülü ve sağanak yağışlı olacak.


İstanbullu olanlar dikkat! Meteorolojiden son dakika haberi geldi. İstanbul’da bugün parçalı ve çok bulutlu bir hava olması bekleniyor. Yer yer aralıklı olarak sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış olacak. Yağış saatlerinin aralığını da açıklayan meteoroloji, bugün 06:00 ile 18:00 arasında yağışları bekliyor.

İstanbul’da Sağanak Yağış

Meteorolojiden arka arkaya son dakika haberi geçildi. İstanbul’da bugün sabah saatleri ile akşam saatleri arasında yağmurlu hava olacak. Sıcaklıklarda çok fazla düşüş olmayacak ancak gök gürültülü yağmur ve sağanak yağmur etkisini gösterecek. Bugün dışarıya çıkacak ve işini halledecek olanların yanlarına şemsiyelerini almaları gerekiyor. Saat 06:00 ile 18:00 arasında etkili olacak yağışlara yakalanabilirsiniz.

Hava sıcaklıklarında önemli bir değişikliğin olmayacağı tahmin edilirken mevsim normallerine yakın bir sıcaklık hissedileceğini duyuran meteoroloji, yağmur için dikkatli olmanız gerektiği konusunda da uyardı. Marmara Bölgesi’nde farklı yerlerde bugün itibariyle parçalı bulutlu ve çok bulutlu bir hava hakim olacak. Tekirdağ, Kırklareli gibi illerde aralıklı olsa da sağanak yağış etkisini sürdürecek.

YAZAR: Ahmet Çataloğlu

Güncel gelişmeleri ve haberleri tarafsız bir şekilde paylaşan 10 yıllık ekonomi, teknoloji ve spor haber editörüyüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir