Gündem İzmirliler 1 haftadır terlemiyor!

İzmirliler 1 haftadır terlemiyor!

0
0
PAYLAŞ

İzmirliler son 1 haftadır terlemiyor. Hava durumu yaz aylarına göre biraz alt seviyelerde. Özellikle Kuzey Ege’de rüzgar şiddetini artırdı. 1 haftadır şiddetli rüzgarlar ile birlikte ara ara yağmurlar da kendini gösteriyor. Hatta akşam saatlerinde hava soğuyor ve insanlar yaz aylarında üşümeye başlıyor. Mevsim normallerinin altında seyreden hava durumu sadece İzmir’de değil, aynı zamanda bazı farklı illerimizde de kendisini gösteriyor. Dün Aydın sağanak yağış altındaydı.

Birçok İlde Hava Soğudu!

Mevsim normallerinin altında seyreden hava durumu insanları tedirgin ediyor. Son 1 haftadır böyle olan hava durumu nedeniyle insanlar doğal bir afetin yaşanmasından korkuyorlar. Aynı zamanda havanın bu kadar serin olmasını da bazıları hayra yoruyor. Serinleyen havalardan memnun olanlar olduğu gibi memnun olmayanlar da var. Aydın ve Manisa gibi bazı illerimizde de sıcaklıkta düşüş gözlemlendi. Aydın’da dün sağanak yağış etkiliydi.

Kuzey Ege serin rüzgarların altındayken ülkemizde özellikle Güneydoğu Anadolu Bölgesi kavurucu sıcaklar ile mücadele ediyor. Özellikle Akdeniz’in son ili Adana ve sonrasındaki Güneydoğu Anadolu Bölgesi illeri hava sıcaklarını en düşük 30 derece olarak görüyor.

PAYLAŞ
Avatar
Küçüklüğünden bu yana teknoloji tutkunu olan Ahmet, Ajansportal bünyesinde haberler ve makaleler yazıyor.

İletişim: ahmetaydin@ajansportal.com

BİR CEVAP BIRAK