Gündem Kameralar Önünde Dövmem İddiası!

Kameralar Önünde Dövmem İddiası!

1
0
PAYLAŞ

Antalya’da meydana geldiği iddia edilen yurt müdürünün erkek öğrenciyi darp ettiği iddiası ortalığı karıştırdı. Antalya’da özel öğrenci yurdunda kalan ortaokul öğrencisi yurt müdür tarafından darp edildi, iddia bu yönde. Ayrıca müdürün, seni kameralar önünde dövmem sözleri de bir diğer konu.

Yurt Müdürü Öğrenciyi Darp Etti!

İddiaya göre yurt müdürü ortaokul öğrencisini darp etti. Söylenene göre yurt müdürü öğrenciye, seni kameralar önünde dövmem deyip tuvalete götürdü. Tuvalette boğazımı sıktı ve yumruk attı. Beni tekmeledi şeklinde konuşan darp edildiği iddia edilen öğrenci, şimdi olayın hukuki peşinde. Ayrıca olayla ilgili konuşan öğrencinin ablası, kardeşinin bir yıldır aynı yurtta kaldığını, sürekli olarak dayağa maruz bırakıldığını söyledi. Hastaneye gidilerek darp raporu alındığını, müdür ve yurttan da şikayetçi olunduğunu belirtti.

Darp edildiği söylenen öğrenci yaptığı açıklamalar ile vicdansızlığa işaret etti. Her zaman yurda korkarak gittiğini ve dayağın sürekli olduğunu söyledi. Müdür beni yine dövecek mi korkusu ile bir yıldır aynı yurtta kaldığını ve artık gerekenin yapılmasını istediğini dile getiren öğrenci, bir daha o yurda gitmek istemediğini de söyledi.

PAYLAŞ
Avatar
Küçüklüğünden bu yana teknoloji tutkunu olan Ahmet, Ajansportal bünyesinde haberler ve makaleler yazıyor.

İletişim: ahmetaydin@ajansportal.com

BİR CEVAP BIRAK