Gündem Kanıtlar telefonundan ve bilgisayarından çıktı!

Kanıtlar telefonundan ve bilgisayarından çıktı!

1
0
PAYLAŞ

İzmir’in Karşıyaka ilçesinde iğrenç bir olay gerçekleşti. 35 yaşındaki D.Y. komşularının 8 ve 7 yaşındaki çocuklarına cinsel istismarda bulundu. Bununla birlikte onlara çizgi film izleteceğini söyleyerek evlerine götürdü ve burada cinsel içerikli filmler izletti. Olayı ailelerine anlatan kızların söyledikleri üzerine aileleri komşularından şikayetçi oldular.

Telefonundan ve Bilgisayarından Çıktı!

Kızların iddiaları üzerine aileleri komşuları D.Y.’den şikayetçi oldular. Ardından sapığın bilgisayarı ve diğer elektronik aletleri incelendi. Bilgisayarından ve cep telefonundan çocuk pornoları çıktı. Savunmasında ise cep telefonunu ve bilgisayarını çöpten bulduğunu, tamir ettirip kullandığını söyledi. İçerisinde böyle şeylerin olduğunu bilmediğinden bahsetti.

Dava dosyasındaki eksiklerin tamamlanması için duruşma ertelendi. Sanığın ise tutukluluk halinin devam etmesine karar verildi. Bu sırada sanığın eşi kendisinden farklı bir ifade verdi. Kocasının telefonunda ve bilgisayarında böyle şeyler olduğunu bilmediğini, cep telefonunu bir komşularının verdiğini, bilgisayarı ise eşinin iş yerinden bir adamın hediye ettiğini dile getirdi. Kendisi ve eşinin verdiği ifadenin çelişkili olmasından dolayı ortada bir yalanın olduğunun en iyi kanıtı.

BİR CEVAP BIRAK