Gündem Karanlık parkta taciz ediyordu!

Karanlık parkta taciz ediyordu!

1
0
PAYLAŞ

İngiltere’de akıl almaz bir olay yaşandı. Taksici bir anda karanlık bir parkta 1 kadın ve 1 erkek gördü. Çok fazla dikkat vermek istemiyordu ancak istemsizce olaya dikkat kesildi. Ardından bir seçim yapması gerekiyordu. Ya kahraman olacaktı ya da bir korkak gibi kaçacaktı. O kahramanlığı seçti ve kadının belki de hayatını kurtardı.

Kadını Taciz Ediyordu!

Karanlık bir parkta kravatlı ve gömlekli bir adam tarafından bir kadının taciz edildiğini gören adam aracından indi ve onlara doğru yaklaştı. Kadının çığlıkları her yeri inletiyordu. Kadın adamdan kurtulmaya ve kaçmaya çalışıyordu ancak adam buna izin vermiyordu. O esnada cesaretli bir şekilde olaya doğru yaklaşan taksici adamı tuttu ve olaya müdahale etti. Kadın da bu esnada adamdan kurtulmayı başardı. Taksicinin aracına doğru yürümeye başladı.

Taksici adamı bıraktı ve o da aracına doğru gitti. Arkalarından kravatlı ve gömlekli adam bir süre geldi ancak araçlarına binmelerinden dolayı geri dönmek zorunda kaldı. Taksicinin aracından çektiği görüntüler İngiltere’de gündem oldu. O kahraman ilan edilirken aslında sadece üzerine düşeni yaptığını dile getirdi.

BİR CEVAP BIRAK