Gündem Köpeği araca bağlayıp sürüklediler!

Köpeği araca bağlayıp sürüklediler!

0
0
PAYLAŞ

Adana’da bazı vicdansız vatandaşların yaptığı pes dedirtti. Daha önce benzerlerini gördüğümüz olayı bu kez Adana’da gördük. Bir grup vicdansız araçlarının arkasına köpeği bağladılar ve sürüklediler. Çevredeki vatandaşlar olayı kameraya aldı ve görüntüler izleyenleri şoke etti. Sosyal medyada kısa sürede yayılan videoda yürek dayanmayacak görüntüler var. Bu caniliği yapanları bulma çalışması sosyal medya üzerinden de devam ediyor.

Bulsalar Linç Edecekler!

Son dönemlerde hayvanlara yapılan işkenceler ile dünya basınında da gündeme gelen ülkemiz bu kez Adana’da sarsıldı. Adana’da bir grup vicdansız kullandıkları kamyonet tipindeki aracın arkasına köpeği tasmasıyla birlikte bağladı. Daha sonra metrelerce çaresiz köpeği sürüklediler. Olay çevredeki vatandaşların tepkisi ile karşılandı. Bir süre sonra bunu yapanlar gözden kayboldu.

Sosyal medya üzerinde yayılan videoda aracın içerisinde 2 şahıs görülüyor. İnsanlar bu şahısları videodan tespit etmeye çalışıyor. Adana’da bulunan 2 kişi tespit edilse vatandaşlar tarafından linç ile karşılanabilir. Polisin bu konuda daha önce davranıp kişileri adalet karşısına çıkarması gerekiyor.

Mastır Şef yarışmasında yarışan Murat’ın da papağana yaptığı işkenceden sonra hayvanlara yapılan işkencelere dair kanunda yeni düzenlemeler getirilmişti. Bu olaya neden olanların da ceza alması bekleniyor.

PAYLAŞ
Avatar
1985 Yılı doğumlu Ahmet Çataloğlu, Akdeniz Üniversitesi Kimya mühendisliği bölümü mezunudur. Madde bağımlılığı üzerine yüksek lisans yapmaktadır. Ajansportal.com daimi editörüdür. İletişim: ahmetcataloglu@ajansportal.com

BİR CEVAP BIRAK