Gündem Köpek saldırısı ölümle sonuçlanıyordu!

Köpek saldırısı ölümle sonuçlanıyordu!

2
0
PAYLAŞ

Adana’da küçük kıza Rottweiler cinsi köpek saldırdı. Sadece 2 yaşındaki Almila Tunca köpek saldırısında ağır yaralandı. Torunları ile birlikte sahilde gezmeye çıkan Zeynep Tunca, torunun öldüğünü sandı. Almila Tunca, 7 yaşındaki Mehmet Yasin Tunca ve babaanneleri Zeynep Tunca köpek saldırısından ucuz kurtuldu.

Sahilde Köpek Saldırısı!

U.A’ya ait olduğu söylenen Rottweiler cinsi köpek iki kardeşe saldırdı. 7 yaşındaki Mehmet Tunca kolundan yaralanırken 2 yaşındaki Almila Tunca ise başından ve vücudunun farklı noktalarından yaralandı. Olayda köpeğin sahibi U.A. bir daha saldırmayacağını söylemesine rağmen ağabeyine saldırdıktan sonra küçük kıza da saldıran köpek ciddi bir hasara yol açtı. Babaanneleri Zeynep Tunca torunun öldüğünü sandı.

Yumurtalık’ta meydana gelen bu olay sırasında şehir dışında olan baba Ahmet Tunca, kızını paramparça gördükten sonra yıkıldığını dile getirdi. Babasının onu aradığını ve çocuklarına köpek saldırdığını söylediğini vurguladı. Olayın bu kadar kötü olmadığını ancak gördükten sonra durumu anladığını söyledi. Bununla birlikte kızının paramparça olduğunu, içindeki etlerin göründüğünü dile getirdi. Köpeğin sahibinin hala elini kolunu sallayarak gezmesinin canını acıttığını vurguladı.

PAYLAŞ
Avatar
Küçüklüğünden bu yana teknoloji tutkunu olan Ahmet, Ajansportal bünyesinde haberler ve makaleler yazıyor.

İletişim: ahmetaydin@ajansportal.com

BİR CEVAP BIRAK