Gündem Nişanlısından ayrılan genç kız intihar etti!

Nişanlısından ayrılan genç kız intihar etti!

4
0
PAYLAŞ

Adana’da yaşayan Sevgi Can ile Fatih Emre bir süredir nişanlıydı ve ikili ilişkilerini daha fazla devam ettiremeyip ayrıldı. Nişanlısından ayrıldığı için bunalıma giren Sevgi Can Y. bu ayrılığa dayanamayıp kendisini nişanlısının oturduğu apartmanın damından aşağıya attı. Genç kız olay yerinde hayatını kaybetti. Kızının cesedini gören kadının ağıtları yürekleri yaktı.

Kızının Cesedine Yaklaşamadı

Kadın kızının cesedini parmaklıkların ardından gördü ve yanına yaklaşamadı. Kızının ölümünün ardından yaktığı ağıtlar yürekleri parçaladı. 27 yaşındaki Sevgi Can Y. nişanlısından ayrılmanın acısını kaldıramadı. Nişanlılık dönemlerinde sürekli tartışan genç çift ayrılma kararı almıştı.

Nişanlısı Fatih Emre ile ortak kullandıkları motosikleti ona geri vermek isteyen Sevgi Can Y. nişanlısını aradı. Bunun üzerine 27 yaşındaki genç kadın Fatih Emre A.’nın evine gitti. Kadın onu aradı ve aşağıya gel, ben geldim dedi. Fatih Emre aşağıya indi ancak genç kızı göremedi. Daha sonra Sevgi Can’ın damda olduğunu fark etti ve onu intihar etmemesi için ikna etmeye çalıştı ancak bu işe yaramadı. Sevgi Can damdan atlayarak hayatına son verdi.

PAYLAŞ
Avatar
1985 Yılı doğumlu Ahmet Çataloğlu, Akdeniz Üniversitesi Kimya mühendisliği bölümü mezunudur. Madde bağımlılığı üzerine yüksek lisans yapmaktadır. Ajansportal.com daimi editörüdür. İletişim: ahmetcataloglu@ajansportal.com

BİR CEVAP BIRAK