Gündem O esrarı temin ediyor karısı satıyor!

O esrarı temin ediyor karısı satıyor!

1
0
PAYLAŞ

Adana ve Hatay’da yapılan takipler sonrası belirli şahısların esrar temin edip bunları sattığı öğrenildi. Savcılıktan alınan izin sonrası polisler bu kişileri fiziki takibe aldı. Bir kamyon ile gelen esrar tespit edildi. Hatay polisi ile irtibata geçildi ve Adana ile Hatay polisi eş zamanlı olarak baskınlar yaptı. Yapılan baskınların ardından 31.5 kilogram esrar ele geçirildi.

Kocası Esrarı Temin Ediyor Kendisi Satıyor!

Adana ve Hatay’da yapılan operasyonlar sonucu 6 kişi gözaltına alındı. Yakalanan 6 şahıstan biri kadındı. Kocası Bilal T. esrarı temin ediyor ve yakalanmamak için karısına sattırıyordu. Ayrıca Adana’da yapılan baskında gözaltına alınan Mazlum S. Ömer K. ve Hakan E. de gözaltına alındı. Şahıslara ait adreslere baskınlar da yapıldı. Yapılan baskınlar sonrası 2 kilo 287 gram esrar ele geçirildi. Ayrıca bu baskınlar sırasında ruhsatsız iki de silah bulundu.

Zanlılar emniyete götürüldü ve sorgulamalarının ardından adliyeye sevk edildi. Zanlılardan Yasemin T. adli kontrol şartı ile serbest bırakılırken diğerleri tutuklandı.

PAYLAŞ
Avatar
Küçüklüğünden bu yana teknoloji tutkunu olan Ahmet, Ajansportal bünyesinde haberler ve makaleler yazıyor.

İletişim: ahmetaydin@ajansportal.com

BİR CEVAP BIRAK