Gündem Ölümle Tehdit ve Asansörde Taciz!

Ölümle Tehdit ve Asansörde Taciz!

1
0
PAYLAŞ

Haberimize konu olan H.İ.Ü. 17 yaşında bir genç kız ve daha 14 yaşındayken kabusla karşı karşıya kaldı. Asansörde 45 yaşındaki A.E. tarafından taciz edildiğini söyleyen kız, yetkililerden yardım istemişti. Hakkında soruşturma açıldıktan sonra adam aileyi arayarak böyle bir olayın bir daha olmayacağını, nefsine uyduğunu ve artık kardeş olduklarını söylemişti ancak daha sonralarda aile şikayetlerini geri alsın diye tehditler başladı.

17 Yaşındaki Genç Kızı Ölümle Tehdit Ediyor

17 yaşındaki genç kız, 45 yaşındaki tacizci tarafından ölümle tehdit edildiğini söylüyor. Hatta tacizcinin, anneannesini bile dövdüğünü de iddia ediyor. Telefon konuşmalarının ses kayıtlarını alan H.İ.Ü. bunu mahkemeye sundu ancak tacizci bir ceza almadı. Aynı zamanda genç kızı ölümle tehdit eden 45 yaşındaki zihniyeti bozuk adam, genç kızın psikolojik çöküntü içerisine girmesine neden oldu.

Genç kız şimdi yetkililerden yardım istiyor. Ne olur beni öldürmeden bana yardım edin şeklinde açıklamalarda bulunurken tacizci ve tehditler savuran adamın ceza almasını talep ediyor. Bu olayla ilgili her türlü kanıtı olduğunu da söylüyor.

BİR CEVAP BIRAK