Gündem Ormanlık alanda erkek cesedi bulundu!

Ormanlık alanda erkek cesedi bulundu!

1
0
PAYLAŞ

İzmir’de ormanlık alanda erkek cesedi bulundu. Kamp yapmaya giden bir grup arkadaş çadırlarının çok yakınında keşif yaparken cesede rastladı. Hemen yetkilileri arayıp durumu haber verdiler. Olay yerine gelen olay yeri inceleme ve polis ekipleri cesedin kimliğini teşhis için uğraştı. Olay yeri inceleme ekipleri hala incelemeye devam ediyor.

35-40 Yaşlarında Bir Erkek!

Ormanlık alanda bulunan cesedin tahminen 35-40 yaşları olduğu düşünülüyor. Yarı çıplak bir şekilde bulunan cesedin üstünden kimlik de çıkmadı. Vücudunda darp izleri olan adamın cesedinde aynı zamanda yanık izleri de var. Bu yanık izleri cesedin yakılmak istendiği ancak başarılı olunamadığına işaret ediyor.

Olay yeri inceleme ekipleri çevrede delil araştırması da yapıyor. Cesedi fark eden gençlerin ifadeleri de polis tarafından alındı. Kamp yapmak için bu alana geldiklerini ve daha sonra keşif için biraz gezdiklerini, ardından cesede rastladıklarını söyleyen gençler ifadelerinin ardından kamp kurmaktan vazgeçtiler.

Polis ekipleri şu anda olayla ilgili soruşturma yürütüyor. Daha önce kayıp ilanı verilmiş 35-40 yaşlarında erkeklerle ilgili araştırma yapıyor. Kimliği kısa süre içerisinde tespit edilecek.

BİR CEVAP BIRAK