Gündem PKK’ya ağır bir darbe daha!

PKK’ya ağır bir darbe daha!

1
0
PAYLAŞ

Bölücü terör örgütü PKK’ya Diyarbakır’da bir darbe daha vuruldu. Gri listede adı bulunan ve 300 bin lira ödülle aranan PKK mensubu terörist etkisiz hale getirildi. Bölgede operasyonlar devam ederken önemli bilgiler de sıcağı sıcağına geliyor. Büyük bir kararlılıkla operasyonların devam edeceği belirtiliyor.

Adı Gri Listedeydi ve Öldürüldü!

Adı terör örgütü üyeliğinden Gri listede bulunan Osman Gülen 300 bin lira ödülle aranıyordu. Onu ihbar edene 300 bin lira ödül verilecekti ancak kendisi şu anda etkisiz hale getirildi. Terör örgütünde Civan kod adıyla bilinen Osman Gülen’in etkisiz hale getirilmesi PKK için çok büyük bir darbe oldu.

Diyarbakır’ın Lice ilçesi kırsalında öldürülen Osman Gülen, etkisiz hale getirilen iki teröristten biri. Ayrıca onunla birlikte bir terörist daha etkisiz hale getirildi. İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada hava destekli yürütülen operasyonların büyük bir kararlılık ile devam ettirileceği belirtiliyor. Bölgede operasyonlar hız kesmeyecek ve emin adımlar ile devam edilecek deniyor.

BİR CEVAP BIRAK