Gündem Polis uyuyan çifti kurtardı!

Polis uyuyan çifti kurtardı!

1
0
PAYLAŞ

ABD polisi bu kez can kurtardı. Genellikle haberlere olaylar ile gelen ABD polisi bu kez bir çiftin hayatını kurtardığı haberiyle karşımızda. Aracıyla ana yolun kenarından ilerleyen polis bir anda karşısına çıkan çifti görünce şoka uğradı. Çift toprak zeminde yatıyor ve uyuyordu. Aracından indi ve onlara doğru yaklaştı. Bu esnada ağaçların oradan bir çıngıraklı yılan onlara doğru yaklaşıyordu.

Hey Uyanın Millet…!

Toprak zeminde uyuyan çiftin yanına yaklaşan zehirli bir çıngıraklı yılan vardı. Polis bunu görünce çifte daha çok yaklaştı ve hey, uyanın millet diye bağırmaya başladı. Arkanızda size doğru yaklaşan bir çıngıraklı yılan var dedi. Bir süre daha çifti uyandırmaya çalıştı ve bunda başarılı oldu. Adam bir anda ayağa fırladı ve yılandan uzaklaştı. Partnerini bıraktı ve kaçmaya başladı. Daha sonra kadın da uyandı ve hemen çıngıraklı yılandan uzaklaştı.

Polis olayla ilgili görüntüleri yayınladı ancak çiftin kimliğini açıklamadı. Olaydan sonra polis aracıyla çifti evlerine bıraktı. Onların hala neden toprak zeminde uyudukları da gizemini koruyor.

BİR CEVAP BIRAK