25 Mayıs 2019 Cumartesi

PUBG Lite sürümü ücretsiz olarak düşük donanımla oynanıyor!

Yüksek sistem gereksinimleri istemeyen ve standart bilgisayarlarda dahi oynanabilecek olan PUBG Lite, bu ayın ortasında tam sürüm olarak yayınlanacak. Şuanda beta sürümünü ücretsiz olarak oynamak mümkündür.


Kısa zaman önce çıkan ve oldukça fazla insan tarafından hem mobil hem de bilgisayar sürümü kullanılan oyunun şimdi de Lite sürümü çıkıyor. Oldukça yüksek grafik değerlerine sahip oyunda yapmanız gereken tek şey hayatta kalmaktır. 100 kişinin girdiği haritada, hayatta kalmak ve adam öldürmek zorundasınız. Üstelik oyunda bazı bölgelerde maç devam ederken, bazı bölgeler bombalanmaya devam ediyor. Yani hayatta kalmak için hem adam öldürmek hem de sürekli olarak hareket etmek zorundasınız.

PUBG LİTE TÜRKİYE’DEN ERİŞİLEMİYOR

PUBG Lite hem düşük donanım ile oynanabildiği için hem de ücretsiz olduğu için Türkiye’den çok fazla insan bu sürümü denemek istiyor fakat şuanda oyunu oynamak mümkün gibi görünmüyor. Sadece belirli kesimlerde beta sürümü yayınlanan PUBG Lite Beta, gerçekten oldukça kaliteli bir içerik ile yayınlanıyor. Bunun haricinde oyunu oynamak için isterseniz bilgisayarınıza VPN indirebilirsiniz ve oyunun kullanıma sunulduğu ülkelerin ağlarından indirip oynayabilirsiniz.

BU AYIN ORTASINDA TAM SÜRÜM YAYINLANIYOR

Gerçek PUBG ile arasında bariz fark olan PUBG Lite, ücretsiz olacak Beta bir halde yayınlanmıştı. Oyun yine sanal mağazalarda tam sürüm olarak satışa çıkacak. Oyunu oynamak için sizde artık Türkiye’den indirilebilir bir hale geleceksiniz ki yetkililer tarih vermeden Şubat ayının ortasında PUBG Lite sürümünün tam halinin yayınlanacağını söyledi.

YAZAR: Ali Yılmaz

Habercilik kariyerine internet medyasında başlayan Ali Yılmaz, PAMUKKALE Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde eğitim görüyor. Yarı zamanlı olarak Ajansportal.com için çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir