Gündem Putin’den uyarı geldi!

Putin’den uyarı geldi!

1
0
PAYLAŞ

Rusya Devlet Başkanı Viladimir Putin’in yaptığı açıklamalar basında son dakika koduyla yayınlandı. Gazeteciler ile buluşan ve bazı açıklamalara imza atan Putin, yaptığı açıklamalar ile dünya gündemine oturdu. ABD’nin olası saldırısında işlerin hiç iyi olmayacağını dile getirdi.

ABD Saldırırsa İşler Kötü Olur!

ABD’nin olası Venezuela saldırısı için sonuçlarının kötü olacağını dile getiren Viladimir Putin, eğer böyle bir saldırı olursa sonuçları tahmin edilenden çok daha kötü olur dedi. Bu açık açık ABD’ye bir uyarıydı. Son dakika kodu ile geçilen bu haber sonrası Putin’in Venezuela’da özel bir askeri üs kurmak istediği akıllara geldi.

Venezuela’da özel bir askeri üs kurma planlarının olmadığını dile getiren Putin, böyle bir amaçlarının hiç bulunmadığını da söyledi. Ayrıca ABD desteği ile kendisini devlet başkanı ilan eden ve bir süre sonra darbeye kalkışan Juan Guadio’yu da değerlendirmelerine ekledi.

Venezuela ve ABD hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunan Putin açık açık bir uyarıda bulundu diyebiliriz. Rusya’nın Venezuela ile ilgili bazı planları olabilir.

BİR CEVAP BIRAK