Gündem Sarkıntılık yaptığı iddia edilen taksiciyi dövdü!

Sarkıntılık yaptığı iddia edilen taksiciyi dövdü!

4
0
PAYLAŞ

Geçtiğimiz hafta Beylikdüzü’nde bulunan Adnan Kahveci Mahallesi’nde meydana gelen olayda bir genç demir sopayla taksiciyi dövdü. Dövdüğü taksici hastanelik oldu ve aracını kullanılamaz hale getirdi. İddialara göre Dilek Ş. isimli kadın evine gitmek için Malum Ö. tarafından kullanılan taksiye bindi. Daha sonra kadın ile taksici arasında tartışma başladı. Tartışmanın ardından kadının evine gelindi ve kadın yanında para olmadığını, burada beklerse parayı getireceğini söyledi. Ardından olaylar başladı.

Parayı Getirmesini Bekliyordu!

Taksici Mazlum Ö. Dilek Ş.’nin parayı getirmesini bekliyordu. Bu sırada Dilek Ş. evine çıkıp oğluna olanı biteni anlattı. Taksicinin kendisine sarkıntılık ettiğini dile getirdi. Aşağıda onu beklediğini söyledi. Bunun üzerine genç evinde bulunan demir sopayı aldı ve taksicinin yanına indi. Art arda taksiciye vurmaya başladı. Onu hastanelik edene kadar dövdü.

Olay saniye saniye kameralara yansıdı. Kamera kayıtlarında gencin bir arkadaşının da yanına gelerek taksiciyi dövdükleri görülüyor. Bunun yanı sıra taksiciden sinirini alamayan genç daha sonra aracının camlarını kırdı. Taksiyi kullanılamaz hale getirdi. Taksici adam hastaneye kaldırıldı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

PAYLAŞ
Avatar
Küçüklüğünden bu yana teknoloji tutkunu olan Ahmet, Ajansportal bünyesinde haberler ve makaleler yazıyor.

İletişim: ahmetaydin@ajansportal.com

BİR CEVAP BIRAK