Gündem Seçime günler kala ortalık karıştı!

Seçime günler kala ortalık karıştı!

14
0
PAYLAŞ

İstanbul seçimlerinin tekrarlanma kararı üzerine İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkan adayları tekrardan çalışmalara başladı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmek isteyen Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım seçim kampanyalarını yürütmeye devam ediyor. İstanbul’un pek çok farklı yerinde konuşmalar yapan ikili, bu yarışın adil geçmesi gerektiğini düşünüyor. İkili ayrıca birlikte televizyon programlarına da çıkıyor. İşin ilginç yanı, onlar böylesine adil bir ortamda yarışırken onların destekçileri de kavga edip birbirlerini yaralıyor. İşte o haberlerden biri daha…

İstanbul’da Seçim Kavgası!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan seçimi tekrarlanacak. Bazı kesim Ekrem İmamoğlu’nun başkan olmasını isterken bazı kesim de Binali Yıldırım’ı istiyor. Bu seçime öylesine bağlanmış 2 grup bazı karşı karşıya geldikleri yerlerde kavgalar ediyor. Onları destekleyenlerin birbirlerine girip kavga etmesi de tüm dünya basınında yer alıyor.

İstanbul’da iki grup karşı karşıya geldi. Karşıt görüşlü gruplar birbirlerine saygı göstermek yerine kavga etti. Çıkan kavgada kimse yaralanmadı ancak yumruklar ve tekmeler havada uçuştu. Olay yerine polis geldi ve kavgayı ayırdı.

BİR CEVAP BIRAK