Gündem Sosyal medya gündemi bir anda değişti!

Sosyal medya gündemi bir anda değişti!

6
0
PAYLAŞ

Sosyal medyanın gücünü daha önce Trump ve benzeri konularda görmüştük. Gündem belirleyen sosyal medyada şu anda Norm Ender’in yaptığı şarkı var. Bir anda tüm hesaplarda paylaşılan ve Youtube’da çok kısa sürede 1 milyon izlenmeyi geçen bu şarkı oldukça fazla etkileşim oldu. Ülke gündeminde şu anda özellikle gençler arasında en fazla konuşulan konu oldu. Norm Ender birçok rap şarkıcısına göndermede bulundu.

Yeni Şarkı Sosyal Medyayı Salladı!

Norm Ender’in yaptığı yeni rap şarkı sosyal medyayı adeta salladı. Youtube, Instagram, Twitter, Facebook ve benzeri sosyal mecralarda en fazla konuşulan konu olmayı başardı. Yaptığı şarkıda son zamanlarda ön plana çıkan ve sözlerinde hiçbir anlamın bulunmadığı rapçilere göndermede bulunuyor. Türkçe rapin en eski temsilcilerinden biri olan Ender, bu şarkısı ile bir süre daha konuşulacak gibi duruyor.

Gençler arasında bir akım yaratan Norm Ender, özellikle Ben Fero, Ezhel ve benzeri t-rapçilere göndermede bulunarak gündemi değiştirdi. Saatler içerisinde 50 binden fazla yorum alan video özellikle klibi ile de dikkat çekiyor. Klipte birçok mesajın olduğu da söyleniyor.

PAYLAŞ
Avatar
Küçüklüğünden bu yana teknoloji tutkunu olan Ahmet, Ajansportal bünyesinde haberler ve makaleler yazıyor.

İletişim: ahmetaydin@ajansportal.com

BİR CEVAP BIRAK