Gündem Sürücü kursu aracı kediyi ezdi!

Sürücü kursu aracı kediyi ezdi!

0
0
PAYLAŞ

İzmir’in Bergama ilçesinde hayvan severleri ayağa kaldıran bir olay yaşandı. Bu sabah saatlerinde sürücü kursu araçlarının eğitim verdiği güzergahta bir kedi ezildi. Kediyi ezen bir kursiyerdi ve hiç oralı bile olmadılar. Tekir cinsi belki de 4-5 aylık olan kediyi ezen sürücü kursu aracını vatandaşlar takip etti. Aralarında çıkan tartışma karakolda bitti.

Kursiyer Kediyi Ezdi!

Sürücü kursu aracı ile eğitim alan kursiyer normal süratin biraz üzerinde gitti ve karşısına çıkan kediyi ezdi. Vatandaşlar bu olaya şahit oldu ve tepkileri çok büyük oldu. Kedilerin normalde çok çevik hayvanlar olduklarını ve araçların altında kalmadan kaçabileceklerini söyleyen insanlar, hızlı gelen aracın suçlu olduğunu belirttiler.

Kursiyer karşısına çıkan kediyi ezince durmadı ve araçtaki sürücü kursu görevlileri de bu olaya aldırış etmedi. Kedi belki de 4-5 aylıktı ve biraz hız onu canından etti. Olayı gören insanlardan bazıları sinir krizi geçirerek ağladı. Olaya tepki gösteren vatandaşlar sürücü kursu aracını polise şikayet etti. İhbar üzerine gelen polis tartışan iki grubu ayırdı. Bu olay karakolda bitti. Hepsinin ifadesi alındı ve serbest bırakıldı.

BİR CEVAP BIRAK