Gündem Taşların içinden çıktı!

Taşların içinden çıktı!

3
0
PAYLAŞ

İspanya’da polis bir gemiye yüklenen tonlarca taştan şüphelendi. Polis şüphesinde haklıydı ve akıl almaz olay meydana çıktı. Gemiye yüklenen taşlara balyozlarla teker teker vuruldu. Taşlar kırıldı ve içlerinden çıkanlar akıllara durgunluk verdi. Kaçakçıların yeni taktiği akıllara durgunluk verdi.

Taşların İçinden Kokain Çıktı!

Bir gemiye yüklenen 188 ton taş bulunuyordu. Polis bu taşlardan şüphe etti. 188 ton taş bir gemide bulunuyordu ve bu polise çok garip gelmişti. Ardından gemideki taşların tamamı bir depoya getirildi. Burada balyozlar ile taşlara vuruldu ve içlerinden kokain çıktı. Bu olay polislerin şüphesinde haklı olduklarını gösterdi. Olayla ilgili bazı kişiler gözaltına alındı.

İspanya’da meydana gelen bu olayda faillerin tamamı Venezuelı ve Kolombiyalı. Taşların içinden tam 785 kilogram kokain çıktı. Bu da olayın ne denli büyük olduğunu gösterdi. Polis İspanya üzerinden kokainlerin tüm Avrupa’ya dağıtılmak istendiğini belirtti.

Sosyal medya ve yazılı basında polisin taşları şüphelilere kırdırdığı yönünde iddialar çıktı ancak polis bu iddiaları yalanladı. Ayrıca olayla ilgili görüntüleri de basınla paylaştı.

BİR CEVAP BIRAK