Gündem Telefonla oynaması hayatına mal oldu!

Telefonla oynaması hayatına mal oldu!

2
0
PAYLAŞ

İzmir Konak’ta yaşayan Kenan Akçalı ve Sibel Akçalı çifti akıl almaz bir olaya neden oldu. Kenan Akçalı, eşinin telefonla oynadığını gördü. Sibel Akçalı telefonda oyun oynuyordu ve eşi bunu başka bir erkekle mesajlaşıyor olarak algıladı. Bunun üzerine eşini bıçakladı. Hastaneye kaldırılan kadın tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Telefonda Oyun Oynuyordu!

Eşi Kenan Akçalı onun oyun oynadığını bilmiyordu. Başka erkeklerle mesajlaştığını düşündü ve hiç acımadan eşini bıçakladı. Bu durum üzerine çığlıklarına komşuları koştu ve yaralı kadın hastaneye kaldırıldı. Kadına tüm müdahaleler yapıldı ancak hayata döndürülemedi.

Kıskançlık nedeniyle bıçakladığını dile getiren Kenan Akçalı, akıl almaz bir olay yaşattı. Tüm Türkiye’yi şoka uğratan bu haber sonrası cahilliğin ve caniliğin ne kadar üst seviyede olduğunu herkese gösterdi. Olayın yaşandığı anda evde bulunan kızları G.A.’nın ifadesini alan Cinayet Büro Amirliği ekipleri, kadının oyun oynadığı sırada babasının geldiğini ve annesinin başka erkeklerle mesajlaştığını sanması üzerine tartışma başladığını öğrendi. Bunun üzerine çıkan tartışma daha da büyüdü ve babası annesini bıçakladı.

PAYLAŞ
Avatar
1985 Yılı doğumlu Ahmet Çataloğlu, Akdeniz Üniversitesi Kimya mühendisliği bölümü mezunudur. Madde bağımlılığı üzerine yüksek lisans yapmaktadır. Ajansportal.com daimi editörüdür. İletişim: ahmetcataloglu@ajansportal.com

BİR CEVAP BIRAK