Gündem Terlik silah sayıldı ve…

Terlik silah sayıldı ve…

2
0
PAYLAŞ

Aydın’ın Kuşadası ilçesine eğlenmeye tatile giden 3 kadın kabusu yaşadı. 25 yaşındaki H.H. ve diğer 2 arkadaşı bir eğlence mekanına gitti ve daha sonra mekandan çıkarken kendilerini taciz ettikleri iddiasıyla tepki gösterdiler. Bu tepkiyle birlikte o kişilere terlik fırlattılar ve daha sonra onlar adına dava açıldı. Davada fırlattıkları terlik silah olarak sayıldı ve kendilerine 5 yıla kadar hapis istendi.

Taciz Davası Açılmadı!

3 Kadın eğlence mekanından çıkarken kendilerine taciz ettikleri iddiasını savundular. Bu nedenle karşısındaki kişilere terlik fırlattılar. İddialar bu yönde ve buna rağmen taciz davası açılmadı. Onun yerine kadınların fırlattıkları terlikten dolayı onlara dava açıldı ve davada terlik silah niyetine sayıldı. Doğal olarak silahlı yaralama suçundan 5 yıla kadar hapis istendi.

Olay 2 yıl önce Aydın’ın Kuşadası ilçesinde yaşandı. Bu olay sonrası basında da biraz yer aldı. Şimdi ise kendilerine karşı istenen 5 yıl hapis cezası ile gündeme geldiler. Onlar bu kararın yanlış olduğunu ve tam tersi bir durumda taciz davasının açılmış olması gerektiğini savundular.

BİR CEVAP BIRAK