Gündem Trump şeytan dedi ve vuruldu!

Trump şeytan dedi ve vuruldu!

2
0
PAYLAŞ

ABD’de 2018 yılında gerçekleşen olayın görüntüleri basınla paylaşıldı. Olayın görüntüleri tüm dünyayı şoke ederken sır perdesi de aralandı. Polis memuru elinde demir çubukla kendisine doğru yürüyen ve Trump şeytan diye bağıran bir adamı vurdu. Adam 2 el ateş edilerek vuruldu ve hastaneye kaldırıldıktan sonra hayatını kaybetti.

Polis Memuru Kendini Savundu!

Olayın ardından soruşturma başlatıldı ve San Diego Bölge Polis Ofisi polis memurunun kendisini savunduğunu dile getirdi. Polisin saldırganı önce şok tabancası ile vurmaya çalıştığını ancak bunda başarısız olduğunu, daha sonra şüphelinin demir çubukla araçlarına saldırdığını ve bunun üzerine polisin kendisini savunmak için adamı vurduğunu söyledi.

Polisin üzerine Trump şeytan diye yürüyen adam olay yerinde ağır yaralandı. Herkesin aklındaki soru işareti ise neden ayaklarından vurulmadığı. ABD polisinin bu şekilde çok fazla olayının olması ve basına binlercesinin yansıması birçok kitleden tepki gelmesine neden oluyor.

Demir çubukla önce polisin çektiği silahın üzerine doğru yürüyen ve o esnada Trump şeytan diye bağıran adamın ölümünden sonra polisi savunan bazı kesim de mevcut.

BİR CEVAP BIRAK