Gündem Üvey anne dehşeti kameralara yansıdı!

Üvey anne dehşeti kameralara yansıdı!

2
0
PAYLAŞ

Adana’da üvey annenin oğluna gösterdiği şiddet kameralara saniye saniye yansıdı. Çocuğun boğazını sıkan, şiddet uygulayan, kulaklarından çekip ağlatan üvey anne tutuksuz yargılandı ve serbest bırakıldı. Çocuk ise devlet koruması altına alındı. Adana’nın Çukurova ilçesinde meydana gelen bu olayda baba çocuklarının annesinden boşandı ve mahkeme bu çocukların velayetini babaya verdi. Bir süre sonra başkasıyla evlenen baba çocuklarının üvey anne şiddeti gördüğünü bilmiyordu.

Bakıcı Cep Telefonuyla Kaydetti!

Üvey annenin çocuğa gösterdiği şiddete kayıtsız kalmayan bakıcı cep telefonunu çıkararak olayı saniye saniye görüntüledi. Ardından yayılan bu görüntüler sonrası kadın hakkında mahkeme açıldı. Çocuk devlet koruması altına alınarak üvey anneden uzaklaştırıldı. Üvey annenin söyledikleri ise kan donduracak cinsten. Çocuğu sokağa attığını ve bunu da babasına anlattığını söyleyen kadın, bir daha babasına söylerse kafasını vura vura kanatacağını da dile getiriyor.

Bu şiddet görüntülerini kaydeden bakıcı aynı zamanda iki küçük çocuğun da onları izlediğini kaydediyor. Yani olay iki küçük çocuğun önünde oluyor. Psikolojik açıdan zorlanan çocuklara şimdi babaları destek çıkıyor.

PAYLAŞ
Avatar
Habercilik kariyerine internet medyasında başlayan Ali Yılmaz, Pamukkale Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde aktif olarak öğrenciliğini sürdürmektedir. Yarı zamanlı olarak Ajansportal.com editörlüğü yapmaktadır.

İletişim: aliyilmaz@ajansportal.com

BİR CEVAP BIRAK