Etiketler 31 mart

Etiket: 31 mart

Sayım bittiğinde iş değişebilir!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, İstanbul'da pek çok ilçede sayılmamış sandık olduğunu ve sayım bittiğinde işin değişeceği kanaatinde olduklarını dile getirdi.

Binali Yıldırım’ın oyları yanlış işlenmiş!

İstanbul adayı Binali Yıldırım'ın bazı mahallelerde aldığı oylar seçim sandık tutanağına 1 olarak geçirilmiş. Ortaya çıkan belgeler sonucunda YSK'ya itiraz yapılacak.

AK Parti’den YSK’ya itiraz!

Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı balkon konuşmasında geçersiz oylara itiraz edeceklerini belirtti.

Türkiye sandığa gidiyor!

31 Mart yerel seçimleri bugün saat 08:00 itibari ile ilk oylarını almaya başladı. Bugün birçok yasak bulunuyor. Saat 18:00'den sonra televizyon kanallarında canlı yayınlar gerçekleştirilecek.

Oy kullanmayan şikayet edemez!

31 Mart yerel seçimlerde belediyeler tekrardan şekillenecek. Peki siz oy kullanacak mısınız? Kullanmayacaksanız sonrasında şikayet etmeye hiç hakkınız yok. Ne olursa olsun her zaman memnun olmalısınız. Bu çok saçma diyorsanız hep birlikte 31 Mart 2019 Pazar günü sandığa gitmeliyiz.

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

Bit pazarından alıp satıyor!

Youtube kanalında 55 bin aboneye sahip olan Uğur Kaplan, bit pazarı serisi çekip bunları yayınlıyor. Ayrıca bit pazarında aldığı cihazları tamir ederek yeni bir video serisi daha ortaya çıkarıyor. Bununla birlikte tamir ettiklerini internet üzerinden satıyor.