Etiketler Abd

Etiket: abd

Ateş açıldı sanınca izdiham yaşandı!

ABD'nin başkenti Washington DC'de LGBTQ etkinlikleri coşkulu bir şekilde başladı ve kabus ile sona erdi. Kalabalık birden koşunca izdiham yaşandı.

Polis uyuyan çifti kurtardı!

Bir çift toprak zeminde uyuyordu ve polis onları gördü. Daha da yaklaşınca yanlarında bir çıngıraklı yılan olduğunu fark etti. İşte o anlar...

Putin’den uyarı geldi!

ABD'nin olası Venezuela saldırısını değerlendiren Viladimir Putin, eğer böyle bir saldırı olursa işlerin hiç iyi olmayacağını söyledi.

ABD’de belediye binasına silahlı saldırı!

ABD'de meydana gelen saldırıda 12 kişi hayatını kaybetti. Bu saldırıda 4 kişi de yaralandı. Polis tarafından yapılan açıklamaya göre saldırgan ölü olarak ele geçirildi.

Trump şeytan dedi ve vuruldu!

2018 yılında gerçekleşen olayın görüntüleri şimdi basınla paylaşıldı. Trump şeytan diyerek polisin üzerine yürüyen adam 2 el ateş edilerek vurulmuştu.

Dünya Şahi209’un peşinde!

Yeteknoloji tarafından geliştirilen Şahi209 mermiyi barut kullanmadan ses hızından 6 kat daha hızlı fırlatabiliyor. Tam 50 kilometre menzili bulunuyor.

Donald Trump’ın yıllık geliri dudak uçuklatıyor!

Beyaz Saray tarafından açıklanan verilere göre Donald Trump'ın 1 yıllık geliri en az 434 milyon Dolar. Ayrıca 315 milyon Dolar borcu bulunuyor.

Yüz tanıma teknolojisi yasaklandı!

İnsanların özel hayatlarını ve özgürlüklerini gereksiz ihlal ettiği gerekçesiyle San Francisco eyaletinde yüz tanıma teknolojisi yasak haline getirildi.

Bir evden bini aşkın silah çıktı!

ABD'de ülkeyi şoke eden bir olay yaşandı. Gelen kaçak silah satışı ihbarı üzerine polis harekete geçti ve bir eve baskın düzenledi. Düzenlenen baskında 1000'i aşkın silah ele geçirildi.

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

Korkutan Mega Deprem Uyarısı! 8 Büyüklüğünde Olabilir

Merkez üssü Ayvacık olan 5,3 şiddetindeki depremin ardından uzmanlar insanları uyarmaya başladı. Deprem araştırmalarıyla ünlü bilim adamları Şubat ayının sonlarına doğru en az 8 büyüklüğünde mega depremin olacağını iddia ediyor. Bazı kesim ise bu iddialara karşı çıkıyor.