Etiketler Ağrı

Etiket: ağrı

Boğaz Ağrısı Artık Sorun Olmaktan Çıkıyor!

Uzmanlardan alınan tavsiyelerle boğaz ağrısı nasıl geçer sorusunu cevapladık. Boğaz ağrısı grip ve benzeri virüslerden oluşabilmektedir. Bu nedenle sebebini bilmeli ve ona göre müdahale edilmelidir.

İshale Mucizevi Etki Eden Yöntemleri İlk Kez Duyacaksınız!

Şiddetli bir karın ağrısı ile başlayabilen ishal, dışkıyı tutamama durumuna kadar ilerleyebilir. Sürekli tuvalete gitme ihtiyacına neden olabilir. Doğal olarak günlük yaşantıya etki eder. Peki ishale ne iyi gelir? İşte ayrıntıları...

Bin 480 Sağlık Personeli Atanacak

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca bin 480 sağlık personeli atamasının Şubat ayında yapılacağını söyledi. Ağrı Valiliğini ziyaret eden Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, basın mensuplarının sorularını yanıtladı....

Diş Ağrısına İyi Gelen Mucizevi Yöntemleri Öğrenin

Diş ağrısının ciddi seviyelere kadar çıktığı görülmektedir. Dayanılmaz seviyede olan diş ağrıları için mucizevi etkiye sahip yöntemler bulunuyor. Bunları deneyerek diş ağrısını geçirebilirsiniz.

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

Dayakçı anneye hapis cezası!

Zonguldak'ta Eylül 2017'de ortaya çıkan 2 yaşlarındaki kızlarına dayak atan annenin görüntüleri tüm Türkiye'den tepki toplamıştı. Dava sonuçlandı ve anneye 1 yıl 3 ay hapis cezası verildi.