Etiketler Antalya

Etiket: Antalya

Antalya yaza rekorla başladı!

Antalya'ya Mayıs ayında gelen turist sayısı 3 milyonu aştı. Bu sayıyla birlikte rekor kırılmış oldu.

Jennifer Lopez Antalya’da!

6 Ağustos'ta Antalya'da olması beklenen ABD'li ünlü şarkıcı Jennifer Lopez hayranları için sahne alacak. Şimdiden etkinlikler düzenlenmeye başladı bile.

Antalya reçellerine talep bitmiyor!

Tüm dünyada tanınan Antalya reçeli 40 çeşidi ile ünlü. Talebin bitmediği reçelin yanında lokum, pekmez gibi üretim de yapan Antalya, ihraç ettikleri ile önemli bir gelecek vaat ediyor.

Bir buçuk aydır aranan ceset bulundu!

Antalya'da meydana gelen akıl almaz olayda emlak zengini Asım Bayram'ın öldürülerek 9 parçaya ayrılmış cesedi ormanlık alanda gömülü olarak bulundu. Olayla ilgili 4 şüpheli gözaltına alındı.

Kameralar Önünde Dövmem İddiası!

Antalya'da meydana geldiği iddia edilen darp olayında müdür hakkında şikayette bulunuldu. Müdürün 14 yaşındaki erkek öğrenciyi darp etti iddiası ile diğer öğrencilerin de velileri o yurttan çocuklarını almaya başladı.

Bakan Açıkladı, İlaç ve Gübreye de Tanzim Satış Geliyor

Bakan Çavuşoğlu fiyatları düşmeyen ilaç ve gübrenin de tanzim satış ile yüksek fiyata karşı tedbir alınacağını söyledi. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu temel atma ve açılış...

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

Yük asansöründe feci ölüm…

41 Yaşındaki Yunus Durmaz yük asansörü ile duvar arasına sıkışarak hayatını kaybetti. Market çalışanları fenalık geçirdi.