Etiketler Bilgisayar

Etiket: bilgisayar

Taksit ödemeye gitti ancak dayak yedi!

Malatya'da meydana gelen olay yok artık dedirtti. Olay bir mağazada gerçekleşti. Bundan 1 buçuk yıl önce taksitle bilgisayar alan genç ekonomik sıkıntılarından dolayı taksitlerini...

Bilgisayar patladı ve ev yandı!

Batman'da bilgisayar patladı ve patlamadan dolayı yangın çıktı. Olaya itfaiye ekipleri hemen müdahale etti ve yangın kısa süre içerisinde kontrol altına alındı. Fişi takılı...

Oyun Bilgisayarı Alırken Kabusu Yaşamayın

Oyunları daha yüksek performansta oynamak, keyfi doruk noktalarına çıkarmak adına oyun bilgisayarları tercih edilebilir. Tabii oyun bilgisayarı satın alırken kabusu yaşamamak adına nelere dikkat etmeniz gerektiğini de biliyor olmalısınız.

İşte Bilgisayarların Can Dostu Programlar

Bilgisayarların can dostu olan bazı yazılımlar mevcut. Bunları edinerek hem daha hızlı olmasını hem de korunmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca internet ortamında bilgilerinizin gizli tutulmasına da olanak sağlayabilirsiniz. Özellikle bankacılık alanında yaptığınız işlemlerinizde içiniz çok daha rahat edecektir. Detaylar haberimizde.

Son Dakika

En Çok Okunan

İlginizi Çekebilir

11 İlde Eş Zamanlı Operasyon!

İstanbul merkezli olarak Mali Suçlarla Mücadele Şube ekipleri tarafından 11 ilde eş zamanlı operasyon düzenlendi. Piyasaya sahte altın soktukları belirlenen 125 şüpheliden 89'u yakalandı.