Etiketler Çin

Etiket: Çin

Dünya Şahi209’un peşinde!

Yeteknoloji tarafından geliştirilen Şahi209 mermiyi barut kullanmadan ses hızından 6 kat daha hızlı fırlatabiliyor. Tam 50 kilometre menzili bulunuyor.

Çin’de 66 torba dolusu bozuk para olayı…

Araba satın almaya bir oto galeriye 66 torba dolusu bozuk para ile giden esnaf, kalan miktarı kredi kartıyla ödedi. Çalışan 2.5 gün bu paraları saydı.

Çay etkinliği düzenlediler!

Düzenlenen Çay Etkinliği'ne katılan Çin Halk Cumhuriyeti Başkonsolosu Wei, iki ülke için de çayın büyük öneme sahip olduğunu vurguladı.

Fabrikadaki patlamada ölü sayısı 47 oldu!

Dünyayı derinden sarsan patlama haberi Çin'den geldi. Çin'de faaliyetlerine devam eden gübre fabrikası patladı ve 2.2 büyüklüğünde bir yer sarsıntısına neden oldu. Olayda 47 kişi hayatını kaybederken 650'ye yakın kişi yaralandı.

Çinli Kız Robota Ödev Yaptırdı! Robot Parça Parça Oldu!

Çinli kız öğrenci satın aldığı robota bütün ödevini yaptırınca annesinin dikkatini çekti. Robotu bulan kızın annesi onu parçalara ayırdı ve sosyal medyadan bir paylaşımda bulundu. Tüm dünyada bu paylaşım ve ödev konusu konuşuluyor.

Çin malı elektrikli otomobiller sudan ucuza satılmaya başlanıyor

Çin malı elektrikli otomobiller arasında 1.000 dolar fiyatı ile herkesin gönlünü fetheden mini araçlar Çinliler tarafından aktif olarak kullanılıyor. Günlük ihtiyaçları karşılamak amacıyla üretilmiş olan bu elektrikli otomobiller öğrenciler ve esnaf tarafından aktif olarak kullanılıyor.

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

Survivor’da Sinirler Gerildi! O İkili Yine Karşı Karşıya

Geçtiğimiz hafta büyük bir tartışmaya ve sinirlerin gerilmesine neden olan Bora - Tony gerginliği bu haftada da etkisini gösterdi. Türk takımı tarafına geçtiği iddia edilen Tony, hiçbir saygısızlıkta bulunmadığının altını çizdi.