Etiketler Darp

Etiket: darp

Kızını taciz edeni darp ederek öldürdü!

İddiaya göre Beylikdüzü'nde özel bir hastanenin çağrı merkezinde çalışan 19 yaşındaki genç kız evine gitmek için minibüse bindi ve orada bir kişi tarafından fiziki tacize uğradı. Minibüsten indikten sonra koşarak eve giren genç kızın babası eve geldi ve tacizciyi darp ederek öldürdü.

Profesör tecavüz etti!

Tutuklanarak cezaevine gönderilen Ankara Üniversitesi'nde görevli Profesör Doktor H.B. iddialara göre 24 yaşındaki genç veterineri önce darp etti ve sonra da ona tecavüz etti. Ardından bir de şantaj yaptı.

Sakinleştirici Etkisindeki Kadına Darp!

İstanbul'da meydana geldiği iddia edilen olayda ağır sakinleştirici etkisi altındaki kadını güvenlik görevlileri darp etti. Bu iddiaları destekler nitelikte güvenlik görevlilerinin kamera kayıtlarını polise vermek istememesi ön plana çıktı.

Kameralar Önünde Dövmem İddiası!

Antalya'da meydana geldiği iddia edilen darp olayında müdür hakkında şikayette bulunuldu. Müdürün 14 yaşındaki erkek öğrenciyi darp etti iddiası ile diğer öğrencilerin de velileri o yurttan çocuklarını almaya başladı.

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

Fener OL kampanyası ilk günden rekor kırdı!

İlk 2 saatte 2 milyon TL toplayan Fenerbahçe, başlattığı Fener Ol kampanyası ile tüm dünyanın gündemine oturdu. Gözler şimdi ilerleyen günlerde hedefe ulaşmak için yapılacak diğer bağışlarda.